Lista e plotë e ndërmjetësve Forex sipas rregullimit dhe licencës së tyre

Sigurimi i të ardhurave tuaja është thelbësor për ne. Prandaj, ne rekomandojmë të filloni seleksionin tuaj të ndërmjetësve Forex duke e vënë në prioritet rregullimin e dëshiruar të ndërmjetësisë Forex, dhe pastaj të merrni në konsideratë aspektet e tjera. Për të lehtësuar këtë proces, kemi përgatitur një listë të gjërë të ndërmjetësve Forex të kategorizuar sipas organeve rregullative që mbikqyrin dhe monitorojnë aktivitetet e tyre. Duke përdorur këtë listë, ju mund të jeni të sigurt se do të hapni një llogari me një ofrues shërbimesh financiare të rregulluar në vendin tuaj, duke ju siguruar një shtresë të shtuar të sigurisë dhe qetësisë. Mirëqenia financiare juaj është prioriteti ynë kryesor, dhe jemi këtu për t'ju ndihmuar të merrni vendime të informuara për një përvojë të sigurt të tregtisë.
AMFASFASICBNMBaFinCBBCFSSACFTCCIMACMACMBCMVMCNBCNMVCONSOBCRFINCSRCCSSFBanka Qendrore e IrlandësCoFTRACySECDFSADNBFSA DanezeECSRCFCA UKFIN-FSAFKTKFMAFMA NZFMEFSA EstoniaFSA JaponiFSA LabuanFSA NorvegjiFSA St. VFSA SuediFSA në MaltëFSC AnguillaFSC BullgariFSC MauritiusFSC SKFSC e Ishujve të Virgjër BritanikeFSC e GjibraltaritFSCAFSMAFSUFinansinspektionenHCMCHFSAParku i Teknologjisë së Lartë të BelarusitIFSCIIROCISAKomisioni i Sigurive i JordanisëKNFMANMASAutoriteti i Shërbimeve Ndërkombëtare MWALINBSBanka e Ruajtjes e IndisëSEC NigeriaSEC TajlandëSECCSECPSFCSMVKomisioni i Sigurive i MalajzisëKomisioni i Sigurive i BahamasVFSCFRSA Abu DhabiFSC BelizeSCA e Emirateve të Bashkuara ArabeFSA Seychelles