Ndërmjetësitë Forex të ndara sipas vendit të operimit

Ndërmjetësitë Forex shpesh operojnë përmes disa kompanive operuese. Për t'ju ndihmuar të gjeni ndërmjetësinë më të rekomanduar të FX të disponueshme në vendndodhjen tuaj, zgjidhni thjesht vendin tuaj të banimit, dhe ne do t'ju ofrojmë një listë të përshtatur. Kështu, mund të zbuloni lehtësisht zgjedhjet më të mira që përshtaten me vendndodhjen tuaj specifike, duke bërë procesin tuaj të marrjes së vendimeve tërheqës dhe efikas. Kënaqësia dhe suksesi juaj në tregtinë Forex janë prioritetet tona, dhe jemi të dedikuar për t'ju ndihmuar të gjeni ndërmjetësinë e përfshirë që i përshtatet nevojave tuaja.
AfganistaniShqipëriaAlgjeriaAndorrëAngolëAntigua dhe BarbudaArgjentinaArmeniaAustraliaAustriAzerbajxhanBahamaBahreinBangladeshiBarbadosiBjellorusiaBelgjikaBelizëButaniBoliviaBosnja dhe HercegovinaBotsvanaBraziliBrunejiBullgariaBurkina FasoBurundiCabo VerdeKamboxhiaKameruniKanadajaRepublika e Afrikës QendroreÇadiÇiliKinaKongo (Kongo-Brazzaville)Costa RikaKroaciaKubaQiproÇekia (Republika Çeke)Republika Demokratike e KongosDanimarkaDominikaRepublika DominikaneEkuadoriEgjiptiSalvadoriGuineja EkuatorialeEstoniaEswatini ish-SuazilandEtiopiaFixhiFinlandaFrancaGaboniGambiaGjeorgjiaGjermaniaGanaGreqiaGrenadaGuatemalajaGuinejaGuajanaHaitiHong KongHondurasiHungariaIslandaIndiaIndoneziaIraniIrakuIrlandaIzraeliItaliaXhamajkaJaponiaJordaniaKazakistanKeniaKuvajtiKirgistanLaosiLetoniaLibaniLesotoLiberiaLibiaLihtenshtajniLituaniaLuksemburguMadagaskariMalaviMalajziaMaldivetMaliMaltëIshujt MarshallMauritiusiMeksikaMoldaviaMonakoMongoliaMalësiaoptions.countries["Morocco"]MozambikuMianmari (ish-Burma)NamibiaNauruNepaliHolandaZelanda e ReNikaraguajaNigeriNigerijaNorvegjiaOmaniPakistanPanamaPapua-Guinea e ReParaguajiPeruFilipinePoloniaPortugaliaKatarRumaniRusiaRuandaShën Kits dhe NevisShën LuçiaShën Vincent dhe GrenadinetSamoaSan MarinoSao Tome dhe PrincipeArabia SauditeSenegaliSerbiaSejshelletSiera LeoneSingaporiSllovakiaSlloveniaIshujt SolomonSomaliAfrika e JugutKoreja e JugutSudani i JugutSpanjaSri LankaSudaniSurinamiSuediaZvicraSiriTaxhikistaniTanzaniaTajlandaTimor-LesteTogoTrinidad dhe TobagoTuniziaTurqiaTurkmeniaUgandaUkrainaEmiratet e Bashkuara ArabeMbretëria e BashkuarShtetet e Bashkuara të AmerikësUruguajiUzbekistaniVanuatuVenezuelaVietnamiJemeniZambiaZimbabve